Cyklotrasy kutnohorska

Jedinečné cyklotrasy pro kutnohorsko (Kutná Hora a okolí) - přes 40 cyklotras s maximem informací.

9. října 2017 18:43
by Igor
0 Komentáře

Recenze bederního pásu s nanočásticemi stříbra

9. října 2017 18:43 by Igor | 0 Komentáře

Recenze bederního pásu s nanočásticemi stříbra

Jelikož mi nedělá dobře průvan a vítr na záda, hledal jsem bederní pás, který bych mohl nosit na kolo nebo i třeba do práce pod oblečení. Většinou se jednalo o neoprénové pásy, které jsou tlustší, ale zase se většinou zapínaly na suchý zip. Jenže málokterý byl uzpůsoben pro cyklistiku, kde musíte mít i při ohnutí krytý dolejšek zad. Pak jsem narazil na tento bederní pás: http://www.bio-nano.cz/bederni-pas-s-nanocasticemi-stribra-pansky.html, který se navléká jako sukněVeselý obličej je elastický a uzpůsobený pro cyklistiku. Začal jsem ho nosit na kolo a musím říct, že opravdu chrání před větrem – ale je dobře pod něj dát spodní vrstvu oblečení. A pod oblečení se také nosí dobře – není vidět a proti průvanu je skvělý (v letošních vedrech jsme museli mít otevřeno v práci co se dalo…). Pomáhá mi a to je důležité. Zatím jsem ho nepral a opravdu nezapáchá.

Má ovšem jednu nevýhodu – koupil jsem si velikost M-L (velikost pasu mám 88 cm), ale ta se ukázala jako trošičku volnější než jsem čekal. Ale to jsou holt ty velikosti – všude trochu jinak. Ale bylo to v pořádku. Jenže po několika týdnech mám pocit, že se trošku vytahal…

Opravdu se po delší době tenhle ledvinový pás vytahá, takže horní část se neustále shrnuje. Pokud si na něj dáte nátělník, tak dobrý, ale pokud ho nosíte do práce pod volné tričko, tak je to k ničemu. A navíc jsem zjistil, že silnější vítr ho stejně profoukne. Příště si koupím neoprenový - sice se pod ním budu víc potit, ale nebude se shrnovat a nic ho neprofoukne.